TR | EN
Öğrencilerimizin Dikkatine Bahar Dönemi Ara Sınav Takvimi
6.04.2020

DİŞ HEKİMLİĞİ FAKÜLTESİ 2019-2020 EĞİTİM-ÖĞRETİM YILI

BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ

Bahar Dönemi Ara Sınav Takvimi 

2019-2020 BAHAR DÖNEMİ ARA SINAV TAKVİMİ
  13.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI     20.04.2020TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI  
           
  DERSİN ADI  SINIFI   DERSİN ADI  SINIFI
09:00 YABANCI DİL(İNGİLİZCE) 1 09:00 HİSTOLOJİ -EMBRİYOLOJİ 2
10:00 ETİK VE DEONTOLOJİ 3 10:00 ORAL DİAGNOZ VE RADYOLOJİ II 4
11:00 ORTODONTİ II 4 11:00 DİŞ HEKİMLİĞİ TARİHİ 1
13:00 BİYOİSTATİSTİK VE BİLGİSAYAR 1 13:00 PERİODONTOLOJİ I 3
14:00 ENDODONTİ I 2 14:00 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ I 1
15:00 AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ III 5 15:00 PSİKİYATRİ 5
16:00 RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ II 3 16:00    
           
  14.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI     21.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI  
  DERSİN ADI  SINIFI   DERSİN ADI  SINIFI
09:00 ANATOMİ 1 09:00 AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ I 3
10:00 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ II 2 10:00 DAVRANIŞ BİLİMLERİ 1
11:00 ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ II 4 11:00 PERİODONTOLOJİ II 4
13:00 PATOLOJİ 3 13:00 RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ I 2
14:00 RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ IV 5 14:00 MUAYEHANE YÖNETİMİ VE ERGONOMİ(BAHAR) 5
15:00 SEÇMELİ DERS 1 15:00 İLK YARDIM VE ACİL SERVİS 3
16:00     16:00 ,  
           
           
  15.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI     22.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI  
           
  DERSİN ADI  SINIFI   DERSİN ADI  SINIFI
09:00 ATATÜRK İLK.VE İNK.TAR. 1 09:00 MİKROBİYOLOJİ-BAKTERİYOLOJİ 2
10:00 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ IV 4 10:00 RESTORATİF DİŞ TEDAVİSİ III 4
11:00 FİZYOLOJİ 2 11:00 ORTODONTİ I 3
13:00 ÇOCUK DİŞ HEKİMLİĞİ I 3 13:00 TIBBI GENETİK(BAHAR) 1
14:00 TOPOGRAFİK BAŞ BOYUN ANATOMİSİ 5 14:00 FARMAKOLOJİ 3
15:00 ANATOMİ II 2 15:00    
16:00     16:00    
           
  16.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI     23.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI  
           
  DERSİN ADI  SINIFI   DERSİN ADI  SINIFI
09:00     09:00    
10:00 TÜRK DİLİ 1 10:00 TATİL  
11:00 ENDODONTİ III 4 11:00 TATİL  
13:00 ORAL DİAGNOZ VE RADYOLOJİ I 3 13:00 TATİL  
14:00 AĞIZ MİKROBİYOLOJİSİ 2 14:00 TATİL  
15:00 ÇENE YÜZ PROTEZİ 5 15:00 TATİL  
16:00 MESLEKİ İNGİLİZCE 2 16:00 TATİL  
           
           
           
  17.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI     24.04.2020 TARİHİNDEKİ ARA SINAVLARI  
           
  DERSİN ADI  SINIFI   DERSİN ADI  SINIFI
09:00 AĞIZ, DİŞ VE ÇENE CERRAHİSİ II 4 09:00 PROTETİK DİŞ TEDAVİSİ III 3
10:00 ADLİ TIP VE ADLİ DİŞHEKİMLİĞİ 5 10:00 ORAL İMPLANTOLOJİ(BAHAR) 4
11:00 ENDODONTİ II 3 11:00 BİYOKİMYA 1
13:00 BİYOFİZİK(BAHAR) 1 13:00 DENTAL ANESTEZİ 3
14:00 TIP CEZA HUKUKU 5 14:00 TOPLUM AĞIZ DİŞ SAĞLIĞI(BAHAR) 5
15:00 MADDELER BİLGİSİ 2 15:00 ORAL DİAGNOZ  2
16:00     16:00