Fakültemiz

TARİHÇE

Fakültemiz 28 Mart 2008 tarihinde Bakanlar Kurulu’nun 2008/13383 sayılı Kararıyla ESOGÜ Rektörlüğüne bağlı olarak kurulmuştur. Kuruluşundan başlayarak dekanlarımız Prof. Dr. Mehmet Cem KEÇİK  4 Mart 2010 - 15 Ağustos 2013, Prof. Dr. Sinan AY 15 Ağustos 2013 - 20 Temmuz 2016, Rektör Yardımcımız Prof.Dr.İlhami ÜNLÜOĞLU 08.08.2016-05.06.2018 tarihleri arasında vekaleten, Rektör Yardımcımız Prof.Dr.Ali ARSLANTAŞ 06.06.2018-27.08.2018 tarihleri arasında vekaleten yürütmüş ve 28.08.2018 tarihinden itibaren Prof.Dr.Şule BAYRAK Dekan olarak atanmıştır.